Vremenska napoved - Monte Capolago / Seekopf
Vremenska napoved Monte Capolago / Seekopf:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 02:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,23 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 3,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 3,76 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,13 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,56 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,09 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,03 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Monte Capolago / Seekopf. Monte Capolago / Seekopf je gora v gorovju Karnijske Alpe (
Avstrija,
Italija) na višini 2554 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Alpencamp Kötschach-Mauthen,
Frohn,
Kötschach - Mauthen,
Liesing im Lesachtal (Plassegge),
Plockenpass / Passo di Monte Croce Carnico,
Polinik - Mauthen,
Prelaz Ziljski Vrh / Gailbergsattel,
Ravascletto-Sutrio / Monte Zoncolan,
Rifugio Calvi,
Sappada,
Zoncolan
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani