Vremenska napoved - Malga Varmost
Vremenska napoved Malga Varmost:
Posodobljeno: 24. 05. 2026 06:10
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,28 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,65 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,13 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,09 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,2 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,2 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,15 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,15 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 32% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Malga Varmost. Malga Varmost je koča v gorovju Karnijske Alpe (
Italija) na višini 1758 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani