Vremenska napoved Maj:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 02:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,09 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Maj. Maj je gora v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Slovenija) na višini 1142 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Barnica,
Čebulovica,
Col,
Col,
Javornik,
Letališče Divača,
Mačkovec,
Mlake,
Mrzli Log,
Nanos (Pleša),
Petelinjsko jezero,
Podnanos,
Postojna,
Predjama,
Razdrto,
Rebrnice,
Senožeška brda,
Studenec,
Vipava
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani