Vremenska napoved - Macna / Matzen
Vremenska napoved Macna / Matzen:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,33 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 23% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 2,81 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Macna / Matzen. Macna / Matzen je gora v gorovju Karavanke (
Avstrija) na višini 1627 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Apače / Abtei,
Begunjščica,
Celovec - ORF Landesstudio Kärnten,
Celovec Novi trg,
Celovec ob Vrbskem jezeru/Klagenfurt am Wörthersee,
Dom na Zelenici,
Grad Loretto, Celovec,
Ljubelj,
Obir,
Podljubelj,
Radiše / Radsberg,
Sele / Zell,
Žabnica / Bodental,
Zelenica
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani