Vremenska napoved - Lovski dom na Klančišah
Vremenska napoved Lovski dom na Klančišah:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,16 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 4,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 7,63 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 3,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,33 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Lovski dom na Klančišah. Lovski dom na Klančišah je koča v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 510 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Blagovica,
Kum,
Limbarska gora,
Limovce,
Marno,
Motnik,
Mrzlica,
Šentrupert,
Špitalič,
Trbovlje,
Trojane,
Trojane,
Vransko
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani