Vremenska napoved - Lienzer Dolomitenhütte
Vremenska napoved Lienzer Dolomitenhütte:
Posodobljeno: 30. 04. 2026 02:33
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,2 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,26 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,4 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,56 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,55 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,02 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 81% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Lienzer Dolomitenhütte. Lienzer Dolomitenhütte je koča v gorovju Lienški Dolomiti (
Avstrija) na višini 1620 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Frohn,
Iselsberg,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Liesing im Lesachtal (Plassegge),
Oberdrauburg,
Obertilliacher Bergbahnen,
Winklern,
Zettersfeld
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani