Vremenska napoved - Kruckelkopf
Vremenska napoved Kruckelkopf:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 2,53 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 0,3 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0,18 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,36 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,18 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,83 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 3,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 2,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,2 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 2,13 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 2,13 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Kruckelkopf. Kruckelkopf je gora v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 3181 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Burgstalleralm - Astental,
Faschingalm - Zettersfeld,
Feldkopf,
Glocknerwinkel,
Heiligenblut (Fallbichl),
Heiligenblut Ort,
Iselsberg,
Kals am Großglockner,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Lucknerhaus,
Mörtschach,
Mörtschachberg,
Rossbach (Heiligenblut),
Schareck (Heiligenblut),
Sveta Kri / Heiligenblut am Großglockner,
Wallackhaus,
Winklern,
Zettersfeld
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani