Vremenska napoved - Krnes
Vremenska napoved Krnes:
Posodobljeno: 10. 05. 2026 21:36
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Krnes. Krnes je gora v gorovju Kamniško Savinjske Alpe (
Slovenija) na višini 1613 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Črna na Koroškem,
Črna na Koroškem (Center),
Črna na Koroškem (smučišče Črna),
Dom na Peci,
Dom na Smrekovcu,
Golte,
Peca,
Poljana,
Radegunda,
Solčava,
Uršlja gora,
Zavodnje
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani