Vremenska napoved - Križica
Vremenska napoved Križica:
Posodobljeno: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,49 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,49 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,59 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,59 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,19 |
| 68% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Križica. Križica je gora v gorovju Jadranski otoki (
Hrvaška) na višini 343 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani