Vremenska napoved - Kreuzeckhaus
Vremenska napoved Kreuzeckhaus:
Posodobljeno: 15. 05. 2026 21:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,51 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,71 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,41 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 91% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Kreuzeckhaus. Kreuzeckhaus je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Nemčija) na višini 1652 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Alpspitze,
AlpspiX - Osterfelderkopf,
Ehrwald,
Ehrwald (Ehrwalder Alm - FlyingCam),
Ehrwald (Golfclub Zugspitze),
Ehrwald (Zugspitze - FlyingCam),
Ehrwald - Zugspitz Resort,
Ehrwalder Alm,
Ehrwalder Wettersteinbahn Bergstation,
Eibsee,
Elmauer Almhütte,
Farchant,
Feldernalm,
Garmisch-Partenkirchen - Skakalnice,
Golf klub Zugspitze-Tirol Ehrwald-Lermoos,
Grainau,
Grainau (Zugspitzdorf Grainau),
Gsteig,
Hausberg,
Hotel Kranzbach pri Garmisch-Partenkirchnu,
Kreuzeck,
Kreuzjoch,
Leutasch,
Meilerhütte,
Mittenwald,
Panoramaberg Wank,
Rotmoos Alm,
Smučišče Grubigstein - Zugspitz Arena,
Sonnalpin,
Wankhaus,
Zugspitze
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani