Vremenska napoved - Korinjak
Vremenska napoved Korinjak:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 11% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Korinjak. Korinjak je gora v gorovju Jadranski otoki (
Hrvaška) na višini 168 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani