Vremenska napoved - Koren / Monte Corona
Vremenska napoved Koren / Monte Corona:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 4,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 2,67 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,1 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,15 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,15 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,15 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 89% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Koren / Monte Corona. Koren / Monte Corona je gora v gorovju Karnijske Alpe (
Avstrija,
Italija) na višini 1832 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani