Vremenska napoved - Konradhütte
Vremenska napoved Konradhütte:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,4 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 4,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 4,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 3,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,45 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 29% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Konradhütte. Konradhütte je koča v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 1600 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Ankogel,
Auernig,
Bad Gastein (Graukogel Bergstation),
Flattach - Grafenberg,
Flattach zahod,
Innerfragant (Fraganter Straße),
Kreuzkogel (Sportgastein),
Mallnitz,
Obervellach,
Söbriach (Mölltal Straße),
Thomaseck
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani