Vremenska napoved - Koča na Kopitniku
Vremenska napoved Koča na Kopitniku:
Posodobljeno: 16. 05. 2026 16:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,13 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,16 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,16 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,13 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 70% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Koča na Kopitniku. Koča na Kopitniku je koča v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 865 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Birna vas,
Boštanj,
Celje (letno kopališče),
Celjska koča,
Jurklošter,
Kum,
Lahomšek,
Letališče Celje (Letališče Levec),
Lisca,
Marno,
Mrzlica,
Petrovče,
Ribnik Vrbje,
Šentjanž,
Trbovlje
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani