Vremenska napoved - Kleiner Solstein
Vremenska napoved Kleiner Solstein:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,14 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,01 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,58 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,27 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0,13 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0,08 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,01 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 11% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Kleiner Solstein. Kleiner Solstein je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 2637 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Axamer - Lizum,
Axams (Birgitzköpflhaus),
Axams (FlyingCam Axams),
Birgitzköpfl,
Hafelekarspitze,
Hall in Tirol,
Hall in Tirol - Unterer Stadtplatz,
Hungerburg (Innsbruck),
Innsbruck,
Innsbruck Baggersee (Roßau),
Innsbruck I - ORF Landesstudio Tirol,
Karwendelbahn - Mittenwald,
Letališče Innsbruck,
Leutasch,
Mösern,
Mösern in Tirol,
Panoramarestaurant Hoadl-Haus,
Patscherkofel,
Patscherkofel,
Scharnitz,
Seefeld,
Seefelder Joch,
Seegrube,
Wattens (Swarovski Kristallwelten)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani