Vremenska napoved - Klatnica
Vremenska napoved Klatnica:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,99 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 3,16 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,46 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,46 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,39 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 66% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Klatnica. Klatnica je gora v gorovju Julijske Alpe (
Slovenija) na višini 1000 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kanin,
Kobarid,
Letališče Bovec,
Letališče Bovec,
Matajur,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Rezija/Val Resia,
Rifugio Gilberti,
Robič,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Učja,
Veliki Babanski skedenj
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani