Vremenska napoved - Kerschbaumeralm Schutzhaus
Vremenska napoved Kerschbaumeralm Schutzhaus:
Posodobljeno: 31. 03. 2026 12:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,2 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,15 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,05 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,07 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 26% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Kerschbaumeralm Schutzhaus. Kerschbaumeralm Schutzhaus je koča v gorovju Lienški Dolomiti (
Avstrija) na višini 1902 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani