Vremenska napoved - Kemacher
Vremenska napoved Kemacher:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,43 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,16 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,19 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,06 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,11 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,08 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,08 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,03 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,05 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,05 |
| 74% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Kemacher. Kemacher je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 2480 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Axamer - Lizum,
Axams (Birgitzköpflhaus),
Birgitzköpfl,
Hafelekarspitze,
Hall in Tirol,
Hall in Tirol - Unterer Stadtplatz,
Hungerburg (Innsbruck),
Innsbruck,
Innsbruck Baggersee (Roßau),
Innsbruck I - ORF Landesstudio Tirol,
Karwendelbahn - Mittenwald,
Letališče Innsbruck,
Patscherkofel,
Patscherkofel,
Scharnitz,
Seefelder Joch,
Seegrube,
Tulfes (Glungezerbahn - Zirbensee)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani