Vremenska napoved - Jezero Kreda v dolini Radovne
Vremenska napoved Jezero Kreda v dolini Radovne:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,43 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,56 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,56 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,09 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,09 |
| 58% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Jezero Kreda v dolini Radovne. Jezero Kreda v dolini Radovne je jezero v gorovju Julijske Alpe (
Slovenija) na višini 674 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Belska planina (Svečica),
Bled,
Blejsko jezero,
Dovje,
Gozd - Martuljek,
Hrušica,
Jesenice,
Kepa,
Koča na Golici,
Kredarica,
Lesce,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Pokljuka,
Prešernova koča na Stolu,
Triglavski ledenik,
Viševnik,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani