Vremenska napoved - Jamnigalm
Vremenska napoved Jamnigalm:
Posodobljeno: 17. 05. 2026 06:48
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,15 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,22 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,35 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,14 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,14 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,14 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,08 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,04 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,04 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,18 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,15 |
| 85% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Jamnigalm. Jamnigalm je planina v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 1750 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Alteck,
Ankogel,
Auernig,
Bad Gastein (FlyingCam),
Bad Gastein (Graukogel Bergstation),
Bad Gastein (Stubnerkogel Bergstation Südseite),
Bad Gastein - Hotel Schillerhof,
Burgstalleralm - Astental,
Eisseehaus - Hochwurtenspeicher,
Eisseehaus - Hoher Sonnblick,
Eisseehaus - Schareck,
Flattach - Grafenberg,
Flattach zahod,
Goldbergkees,
Hoher Sonnblick,
Innerfragant (Fraganter Straße),
Kleinfleißkees,
Kolm-Saigurn,
Kreuzkogel (Sportgastein),
Mallnitz,
Mölltaler Gletscher,
Obervellach,
Rauris - Bodenhaus,
Schwarzkopf - Weißseehaus,
Skizentrum Angertal,
Söbriach (Mölltal Straße),
Stubnerkogel (Snowpark),
Thomaseck
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani