Vremenska napoved - Jama Jespa
Vremenska napoved Jama Jespa:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,23 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 7,96 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 5,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,49 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Jama Jespa. Jama Jespa je gora v gorovju Kamniško Savinjske Alpe (
Slovenija) na višini 1413 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Blagovica,
Domžalski dom na Mali planini,
Golte,
Kompolje,
Limbarska gora,
Limovce,
Lukovica,
Mali Hrib,
Motnik,
Prelaz Črnivec,
Radegunda,
Špitalič,
Trojane,
Trojane,
Velika planina (Gradišče),
Velika planina (Zeleni rob),
Vransko
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani