Vremenska napoved - Hoher Kopf
Vremenska napoved Hoher Kopf:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 18:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,04 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -11 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 0,54 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,17 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -14 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -15 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0,04 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0,1 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,31 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,81 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -14 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -14 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -15 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 2,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 2,5 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hoher Kopf. Hoher Kopf je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 2875 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Aberg (Abergalm),
Aberg - Maria Alm,
Dienten - Hochkönig,
Fellersbachalm,
Funtenseetauern,
Hochkönig,
Karbachalm (Mühlbach am Hochkönig),
Kärlinger Haus - Funtensee,
Maria Alm,
Maria Alm (Aberg),
Maria Alm (Natrun Bergstation),
Mühlbach am Hochkönig,
Pfarrwerfen
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani