Vremenska napoved - Hoher Dachstein
Vremenska napoved Hoher Dachstein:
Posodobljeno: 1. 04. 2026 06:24
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -19 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 0,5 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 0,34 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -21 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -13 °C |
| 0,06 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0,06 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,06 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0,09 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0,03 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hoher Dachstein. Hoher Dachstein je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 2995 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Dachstein West (Edtalm),
Dachstein West (Gosau),
Dachstein West (Mittertal),
Dachstein West (Sommeraualm),
Dachstein West (Sonnenalm),
Dachstein West (Steuer),
Dachstein West - Donnerkogelbahn,
Filzmoos,
Filzmoos (Papageno Bergstation),
Filzmoos (Papageno Talstationsgebäude),
Gasselhöh Hütte,
Gosau,
Hallstatt,
Hochwurzen (Schladming-Dachstein),
Hornspitz,
Hornspitz Mitte - Dachstein West,
Hunerkogel (Dachstein),
Krippenstein (Salzkammergut),
Lärchkogel,
Obertraun (Krippenstein Bergstation 4SL),
Planai (Schladming),
Radstadt,
Ramsau,
Reiteralm,
Reiteralm (Gasselhöh Hütte),
Rossbrand,
Russbach (Dachstein West - Edtalm),
Russbach (Dachstein West - Snowpark),
Russbach - Hornspitz,
Schladming (Hopsi Express Talstation),
Schladming (Pichl - Reiteralm),
Schladming (Planai Bergstation II),
Simonyhütte - Hoher Dachstein,
Zwieselalm
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani