Vremenska napoved - Höhenburg
Vremenska napoved Höhenburg:
Posodobljeno: 16. 05. 2026 12:08
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,28 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,88 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,4 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,5 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,18 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,22 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,22 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,24 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,8 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Höhenburg. Höhenburg je gora v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 2108 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Adlersruhe - Erzherzog Johann Hütte,
Alpincenter (Kitzsteinhorn),
Edelweißspitze,
Freiwandeck,
Gipfel (Kaprun),
Großglockner - Kaiser-Franz-Josefs-Höhe,
Großglockner Hochalpenstraße - Fuschertörl,
Grossglockner,
Heiligenblut (Fallbichl),
Heinrich Schwaiger Haus,
Kaprun,
Kaprun (Bergstation Maiskogelbahn),
Kaprun (Maiskogel),
Kaprun (Sonnenkar),
Krimml (Berggeistalm),
Langwiedboden (Häuslalm),
Rudolfshütte,
Wallackhaus,
Wasserfallboden,
Wiesbachhorn
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani