Vremenska napoved - Hochwart
Vremenska napoved Hochwart:
Posodobljeno: 31. 03. 2026 16:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 2,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,59 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 76% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,19 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,19 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,19 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 34% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hochwart. Hochwart je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 2210 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani