Vremenska napoved - Hochschober
Vremenska napoved Hochschober:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 02:18
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,33 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,67 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,58 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,31 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,33 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,31 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 2,31 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,57 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,22 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,15 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,26 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hochschober. Hochschober je gora v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 3240 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Adlersruhe - Erzherzog Johann Hütte,
Faschingalm - Zettersfeld,
Feldkopf,
Glocknerwinkel,
Grossglockner,
Kals - Matrei,
Kals am Großglockner,
Kals am Großglockner (Adlerlounge, Cimaross),
Kalsertal,
Lienz,
Lucknerhaus,
Matrei - Bretterwand,
Matrei Hintereggkogel,
Winklern,
Zettersfeld
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani