Vremenska napoved - Hochgolling
Vremenska napoved Hochgolling:
Posodobljeno: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hochgolling. Hochgolling je gora v gorovju Nizke Ture (
Avstrija) na višini 2863 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Fanningberg,
Fanningberg,
Hauser Kaibling,
Hochwurzen,
Hochwurzen (Schladming-Dachstein),
Hundsfeldsee - Obertauern,
Lärchkogel,
Obertauern (Plattenkar),
Obertauern - Schaidberg,
Planai (Schladming),
Schladming (Hopsi Express Talstation),
Schladming (Planai Bergstation II),
Seekar (Hundeskogel),
Seekarspitze
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani