Vremenska napoved - Hochfeilerhütte
Vremenska napoved Hochfeilerhütte:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,19 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,09 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,19 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 88% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hochfeilerhütte. Hochfeilerhütte je koča v gorovju Zillertalske Alpe (
Italija) na višini 2710 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani