Vremenska napoved - Hochfeiler
Vremenska napoved Hochfeiler:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,09 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 1,19 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0,29 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0,19 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,09 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hochfeiler. Hochfeiler je gora v gorovju Zillertalske Alpe (
Avstrija,
Italija) na višini 3510 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani