Vremenska napoved - Hochalmblick
Vremenska napoved Hochalmblick:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,12 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,72 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,48 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 4,96 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 4,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,78 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 3,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 26% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hochalmblick. Hochalmblick je koča v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 1940 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Ankogel,
Auernig,
Bad Gastein (FlyingCam),
Bad Gastein (Graukogel Bergstation),
Bad Gastein (Stubnerkogel Bergstation Südseite),
Bad Gastein - Hotel Schillerhof,
Eisseehaus - Hochwurtenspeicher,
Eisseehaus - Hoher Sonnblick,
Eisseehaus - Schareck,
Flattach - Grafenberg,
Flattach zahod,
Innerfragant (Fraganter Straße),
Kreuzkogel (Sportgastein),
Mallnitz,
Obervellach,
Schwarzkopf - Weißseehaus,
Skizentrum Angertal,
Söbriach (Mölltal Straße),
Stubnerkogel (Snowpark),
Thomaseck
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani