Vremenska napoved Hoč:
Posodobljeno: 15. 05. 2026 02:55
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,1 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,19 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,19 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,07 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 14% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hoč. Hoč je gora v gorovju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje in Jelovica (
Slovenija) na višini 1514 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Blegoš,
Bohinjska Bistrica,
Bukovo,
Cerkno,
Črna prst,
Davča,
Dom na Slajki,
Gorje,
Kladje,
Kobla,
Kravja Črna gora,
Petrovo Brdo,
Ratitovec,
Rudno,
Smučišče Cerkno,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Travnik,
Trebija,
Trebija ,
Zgornja Sorica
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani