Vremenska napoved - Häuslalmhütte
Vremenska napoved Häuslalmhütte:
Posodobljeno: 28. 05. 2026 06:21
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,13 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,01 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,01 |
| 72% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Häuslalmhütte. Häuslalmhütte je koča v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 1526 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani