Vremenska napoved - Hannoverhaus
Vremenska napoved Hannoverhaus:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,42 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 4,56 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 1,04 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,48 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,02 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 80% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hannoverhaus. Hannoverhaus je koča v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 2720 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Ankogel,
Auernig,
Bad Gastein (FlyingCam),
Bad Gastein (Graukogel Bergstation),
Bad Gastein (Stubnerkogel Bergstation Südseite),
Bad Gastein - Hotel Schillerhof,
Eisseehaus - Hoher Sonnblick,
Flattach zahod,
Hüttschlag,
Innerfragant (Fraganter Straße),
Kreuzkogel (Sportgastein),
Mallnitz,
Obervellach,
Skizentrum Angertal,
Söbriach (Mölltal Straße),
Stubnerkogel (Snowpark),
Thomaseck
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani