Vremenska napoved - Gradišče (nad Spodnjo Idrijo)
Vremenska napoved Gradišče (nad Spodnjo Idrijo):
Posodobljeno: 13. 05. 2026 22:01
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,19 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,19 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 65% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Gradišče (nad Spodnjo Idrijo). Gradišče (nad Spodnjo Idrijo) je gora v gorovju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje in Jelovica (
Slovenija) na višini 998 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Blegoš,
Cerkno,
Črni vrh nad Idrijo,
Davča,
Dom na Slajki,
Gorenja vas,
Gorje,
Idrija,
Idrija (Mestni trg),
Idrija - Godovic, Zala,
Kladje,
Lučine,
Medvedje Brdo,
Mrzli Log,
Planinska koča Mrzlk,
Šebreljski Vrh,
Šentjošt nad Horjulom,
Smrečje,
Smučišče Cerkno,
Travnik,
Trebija,
Trebija ,
Vojsko,
Zala,
Žiri
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani