Vremenska napoved - Grad Pišece
Vremenska napoved Grad Pišece:
Posodobljeno: 30. 05. 2026 18:06
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 3,3 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 3,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Grad Pišece. Grad Pišece je gora v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 343 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bizeljska vas,
Brežice (HE Brežice),
Brežice (reka Sava),
Čatež ob Savi,
Dobova,
Krška vas,
Krško,
Leskovec pri Krškem,
Poklek pri Podsredi,
Prilipe,
Rigonce
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani