Vremenska napoved - Goli hrib
Vremenska napoved Goli hrib:
Posodobljeno: 2. 05. 2026 12:44
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,2 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,4 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,5 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,62 |
| 95% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Goli hrib. Goli hrib je gora v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Slovenija) na višini 217 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Ankaran,
Bazovica / Basovizza,
Beka,
Bertoki,
Dekani,
Grmada (Slavnik),
Izola,
Izola (Belvedere),
Jagodje,
Katinara,
Kokoš,
Koper,
Koper (marina),
Koper (Markovec),
Koper (panoramski pogled),
Kozina,
Krvavi Potok,
Lazaret,
Slavnik,
Spodnje Škofije,
Stepani,
Trg Enotnosti Italije - Trst,
Trst - San Giusto,
Trst / Trieste,
Viadukt Črni Kal
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani