Vremenska napoved - Gießener Hütte
Vremenska napoved Gießener Hütte:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,78 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 3,47 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 4,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,19 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,19 |
| 92% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Gießener Hütte. Gießener Hütte je koča v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 2215 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani