Vremenska napoved - Gamsmilchbar
Vremenska napoved Gamsmilchbar:
Posodobljeno: 19. 05. 2026 06:16
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,07 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,22 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,18 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Gamsmilchbar. Gamsmilchbar je koča v gorovju Nizke Ture (
Avstrija) na višini 2184 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Fanningberg,
Fanningberg,
Forstau (Bergstation Vorderfager),
Gamskogelhütte,
Gamsleiten,
Gasselhöh Hütte,
Grünwaldkopf (Obertauern),
Hochalmkopf (Obertaueren),
Hundsfeldsee - Obertauern,
Kemahdhöhe (Radstadt-Altenmarkt),
Obertauern,
Obertauern (FlyingCam),
Obertauern (Plattenkar),
Obertauern (Zehnerkar),
Obertauern - Schaidberg,
Obertauern - Zehnerkar,
Radstadt (FlyingCam),
Radstadt (Kemahdhöhe),
Reiteralm,
Reiteralm (Gasselhöh Hütte),
Seekar (Hundeskogel),
Seekarspitz,
Seekarspitze,
Zauchensee,
Zauchensee (FlyingCam)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani