Vremenska napoved - Fuscherkarkopf
Vremenska napoved Fuscherkarkopf:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,01 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 1,94 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 0,3 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0,27 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,84 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,32 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Fuscherkarkopf. Fuscherkarkopf je gora v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 3331 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Adlersruhe - Erzherzog Johann Hütte,
Alpincenter (Kitzsteinhorn),
Edelweißspitze,
Freiwandeck,
Gipfel (Kaprun),
Glocknerwinkel,
Großglockner - Kaiser-Franz-Josefs-Höhe,
Großglockner Hochalpenstraße - Fuschertörl,
Grossglockner,
Heiligenblut (Fallbichl),
Heiligenblut Ort,
Heinrich Schwaiger Haus,
Kals am Großglockner,
Kaprun (Sonnenkar),
Krimml (Berggeistalm),
Langwiedboden (Häuslalm),
Lucknerhaus,
Rossbach (Heiligenblut),
Rudolfshütte,
Schareck (Heiligenblut),
Sveta Kri / Heiligenblut am Großglockner,
Wallackhaus,
Wasserfallboden,
Wiesbachhorn
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani