Vremenska napoved - Frčkova planina
Vremenska napoved Frčkova planina:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 18:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,16 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,19 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,23 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,23 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Frčkova planina. Frčkova planina je planina v gorovju Julijske Alpe (
Slovenija) na višini 1335 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Belska planina (Svečica),
Bled,
Blejsko jezero,
Dovje,
Gozd - Martuljek,
Hrušica,
Jesenice,
Jezero Jasna,
Kepa,
Koča na Golici,
Koča na Gozdu,
Kranjska Gora (vrtljiva kamera),
Kredarica,
Mihov dom na Vršiču,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Pokljuka,
Triglavski ledenik,
Viševnik,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani