Vremenska napoved - Florhütte
Vremenska napoved Florhütte:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 06:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,15 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 2,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 3,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,74 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,37 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,12 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,08 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,08 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,08 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 69% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Florhütte. Florhütte je koča v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 1284 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani