Vremenska napoved - Dom na Travni Gori
Vremenska napoved Dom na Travni Gori:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 45% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Dom na Travni Gori. Dom na Travni Gori je koča v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Slovenija) na višini 906 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani