Vremenska napoved - Dom na Slivnici
Vremenska napoved Dom na Slivnici:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,08 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,04 |
| 33% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,04 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,02 |
| 17% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 28% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Dom na Slivnici. Dom na Slivnici je koča v gorovju Goriško, Notranjsko in Snežniško hribovje (
Slovenija) na višini 1078 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani