Vremenska napoved - Dom na Bukovici
Vremenska napoved Dom na Bukovici:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,16 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 4,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 7,13 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 6,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 3,19 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Dom na Bukovici. Dom na Bukovici je gora v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 584 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Celje (letno kopališče),
Celjska koča,
Lahomšek,
Letališče Celje (Letališče Levec),
Marno,
Medlog,
Mrzlica,
Petrovče,
Ribnik Vrbje,
Šentrupert,
Trbovlje,
Vransko,
Žalec
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani