Vremenska napoved - Dobra gora
Vremenska napoved Dobra gora:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,19 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,19 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 69% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Dobra gora. Dobra gora je gora v gorovju Julijske Alpe (
Slovenija) na višini 620 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Begunjščica,
Belska planina (Svečica),
Bled,
Blejsko jezero,
Bohinjska Bistrica,
Brezje,
Brunarica Dražgoše,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dom na Zelenici,
Dražgoše,
Hrušica,
Jesenice,
Koča na Dobrči,
Lesce,
Ljubelj,
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Podljubelj,
Podnart,
Podtabor,
Podvin,
Pokljuka,
Prešernova koča na Stolu,
Ratitovec,
Rudno,
Soriška planina,
Zelenica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani