Vremenska napoved - Degenhornsee
Vremenska napoved Degenhornsee:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,7 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 3,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 4,54 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 2,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,64 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,46 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,2 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,1 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Degenhornsee. Degenhornsee je jezero v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 2714 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani