Vremenska napoved - Dachsteinblick
Vremenska napoved Dachsteinblick:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 06:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 2,82 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,52 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,57 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 2,47 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 2,15 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,05 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,52 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 45% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Dachsteinblick. Dachsteinblick je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 1559 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Attersee,
Bad Ischl,
Feuerkogel (Hochplateau),
Gahberg - Höllengebirge,
Hochleckenhaus,
Katrin - Bad Ischl,
Oberaschau,
Schafbergalm,
Schafbergspitze,
St. Wolfgang,
Strobl am Wolfgangsee,
Weyregg am Attersee,
Železniška postaja Attersee
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani