Vremenska napoved - Dachskofel
Vremenska napoved Dachskofel:
Posodobljeno: 16. 05. 2026 16:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,08 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,04 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,07 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,12 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,12 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,91 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,22 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,08 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,18 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 63% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Dachskofel. Dachskofel je gora v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 2373 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Alpencamp Kötschach-Mauthen,
Dellach im Drautal,
Ederplan,
Emberger Alm,
Embergeralm,
Gailberg,
Iselsberg,
Kötschach - Mauthen,
Lainach - Rangersdorf,
Mörtschach,
Oberdrauburg,
Prelaz Ziljski Vrh / Gailbergsattel
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani