Vremenska napoved - Crnopac
Vremenska napoved Crnopac:
Posodobljeno: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,33 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,33 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,79 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 3,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 3,29 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,16 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,63 |
| 92% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Crnopac. Crnopac je gora v gorovju Velebit (
Hrvaška) na višini 1404 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani