Vremenska napoved - Creta Grauzaria
Vremenska napoved Creta Grauzaria:
Posodobljeno: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,52 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,6 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,35 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 2,35 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 4,41 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Creta Grauzaria. Creta Grauzaria je gora v gorovju Karnijske Alpe (
Italija) na višini 2065 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani